Verim YEDEX ile içiniz rahat, işiniz KOLAY olsun!

İşinizi kolaylaştıracak ve daha “VERİMLİ” hale getirecek tüm pratik çözümler Nanosoft’ta.

 

Nanosoft yazılım ürün ailesinin yeni üyesi olan Verim Yedex ile kullanmakta olduğunuz Verim Programının tüm yedeklerini güvenle saklayabilecek, dilediğinizde yedeklerinize istediğiniz yerden ulaşabileceksiniz.
Ayrıca, Verim Yedex E-Ekstre çözümü ile firmanız dışında olsanız dahi cari hareketlerinize web üzerinden erişmenizi sağlar…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yedekleme Üyeliği

Yedeklemenin işletmeniz için önemi çok büyüktür. Kullandığınız Verim Programı içerisindeki bilgiler sizin için ne kadar değerli ise yedekleme işlemi de en az bu bilgiler kadar değerlidir. Umulmadık bir zamanda karşılaştığınız bir problem, eğer ki yedek almadıysanız kabusunuz olabilir ve günlerce süren çalışmalarınızın heba olmasına neden olabilir.

Bilgisayar virüsleri, anlık elektrik kesintileri, kullanıcı hataları gibi bir çok nedenden dolayı programınızda bulunan bilgileriniz kaybolabilir ve işleriniz uzun/kısa vadede sekteye uğrayabilir. Bu nedenle siz siz olun, yedeklemeye hak ettiği değeri verin ve Verim Yedex kullanarak çok değerli bilgilerinizi riske atmayın.

Verim Basic ve Verim Smart ile birlikte çalışabilen Verim Yedex, sizlere web üzerinden hesap oluşturma ve programınızın yedeklerini güvenilir bir sunucuda saklama imkanı sunar. Dilediğiniz zaman yedeklerinizi oluşturabilir ve istediğiniz her yerden yedeklerinize ulaşabilirsiniz.

50MB150MB ve 250MB depolama alanı seçenekleri ile en değerli verilerinizi güvenli bir kalede saklayın.

– Kolay kullanımlı kullanıcı arayüzü
– Güvenilir yedekleme hizmeti
– Kayıtlı tüm firmalarınız için yedek oluşturabilme
– Yedeklerinize istediğiniz yerden kolayca erişim imkanı
– Zamandan tasarruf ederek daha verimli çalışma imkanı

 • Verim Yedex

 • 50 MB Yedekleme alanı
 • 150 MB Yedekleme alanı
 • 250 MB Yedekleme alanı

 • Uzak Sunucuya Yedekleme
  /Yıllık

 • 59$ + kdv
 • 69$ + kdv
 • 79$ + kdv

 • E-Ekstre

 • 99$ + kdv
 • 99$ + kdv
 • 99$ + kdv

 

 

 

E-Ekstre Üyeliği

Verim Yedex, kullandığınız programınızın yedeklerini almanızı sağladığı gibi cari kartlarınızın hareketlerini web ortamından kontrol etmenizi sağlar. Tüm cari kartlarınızın güncel en son halini sadece bir tuşa basarak web’e gönderebilir ve bu bilgileri istediğiniz zaman web üzerinden kontrol edebilirsiniz. İşletmenizin durumunu kontrol etmek için ofisinizde olmanıza gerek yok. Dünyanın neresinde olursanız olun, internetinizin olduğu her yerde cari hareketleriniz elinizin altında…

Aynı zamanda tedarikçileriniz veya müşterileriniz için de hesaplar tanımlayabilirsiniz ve son durumlarını kendilerinin de web ortamında takip etmesini sağlayabilirsiniz. Carileriniz, hesap kodları ve tanımlayacağınız şifre ile sisteme bağlanarak tüm hareketlerini kendilerine özel bir şekilde işletmenizi aramadan web sayfasından görüntüleyebilirler. Siz de böylece ekstra zaman ve iş gücü harcamadan daha verimli çalışabilirsiniz.

 

Teknolojiye dokunmanın en pratik yolu…

Verim Yedex Tanıtım Filmi

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Nanosoft