İşletmeniz hala Verim’li değil mi?

Çok özelliğe evet, karmaşa hayır!

Verim Enterprise; KOBI’lerin ihtiyaçlarını malzeme yönetiminden, satın almaya, sipariş yönetiminden, üretim planlamaya tam entegre çalışan; güvenilir veritabanı alt yapısı ile kullanıcı dostu bir iş uygulamasıdır.
Verim Enterprise; büyüyen işletmelerin strateji ve planlamalarına cevap verebilen, ayrıca işletmelerin değişen ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeye imkân veren esnek bir yapıya sahiptir.

İnşaat, tekstil, ayakkabı, dağıtım, mobilya, hizmet, gıda, gibi birçok sektörden işletmenin tercihi olan Verim Enterprise, pratik kullanımı ile iş veriminizi artırarak size zaman kazandırır.

Entegrasyona hazır alt yapı.

E-ticaret siteleri ile tam entegre çalışan alt yapısı sayesinde, sitenizde satışa sunmak istediğiniz ürünleriniz için; sadece “Web te yayınla” seçeneğini işaretlemeniz yeterli olur. Sipariş modülü, web sitenizden gelen siparişleri anlık çekerek, zaman kaybetmeden sevkiyat planlarınızı yapmanızı sağlar.
Otomatik yedekleme, esnek ve uyarlanabilen raporlar, entegre çalışan el terminali uygulaması ile yetenekleri daha da artan Verim Enterprise, büyüyen işletmeler için vazgeçilmez bir uygulamadır.

E-Devlet’e hazır;

E-fatura, e-arşiv, e-defter gibi Gelir İdaresi Başkanlığının belirlediği standartlar için hazır hale getirilen Verim Enterprise ile şimdiden hazır hale gelip hem kağıt, hem onaylatma, hem yazdırma, hem de arşivleme yüklerinden kurtulun. Geleceğe hazır olup rakiplerden her zaman bir adım önde olun.

E-Fatura veya E-Arşiv faturası göndermek o kadar basit ki! Tek yapmanız gereken normal faturanızı Verim’de oluşturup “E-Fatura Gönder” düğmesine basmak. Verim devamlı güncel tuttuğu Entegrasyon modülü ile Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) her tebliğini takip edip Entegrasyon Modülünü anında güncellemektedir.

Yapılan en büyük yanlış

Yeni kurulan işletmelerin veya ilk defa bir ön muhasebe programı kullanacakların yaptıkları en büyük hata tamamen ücretsiz program dağıtımı yapan şahısların programlarına yönelmektir.

Genelde ortada Limited veya Anonim şirket olmadığı için verileriniz güvende olmayacaktır.

Verileriniz para kazanmak amacı ile başka firmalara satılabilir veya ayarlanmış bir tarih ile ücretsiz programınız aniden çökebilir. Karşınızdaki kişi/kişiler bu yolla para kazanan ve firma olmayan kişiler olmayabilir.

Demo sürümü kullanmadan satın almak

En büyük ikinci yanlıştır. Hem size hem de yazılım firmasına zarar verir. Sadece fiyatına bakarak aldığınız programdan umduğunuzu bulamadığınızda hem yazılımı kullanmanızın çok büyük bir anlamı kalmaz hem de yazılım firmasınız haksız yere üzebilirsiniz.

Unutmayın ki 1.000.000$ değerinde yazılımlarda da “fatura” modülü var, 150.- TL değerindeki yazılımlarda da “fatura” modülü var. Sizce her ikisi de aynı olabilir mi!?

Almanız gerekenden çok daha üst bir program satın almak

Muhasebe programı satın alırken öncelikle personellerinin eğitim seviyesi ve yazılım kullanma tecrübelerini tartmanız gerekir. Çoğu firma personellerinin kullanamayacağı kadar üst seviye yazılımları almaktadır. Mesai saatleri içerisinde yazılımın kullanımını deneme yanılma ile öğrenme imkanı asla olamayacağı için de personeller programı hatalı kullanacaklardır. Bu hem yazılımı başarısız kılacak hem de personellerin yazılımı kötülemesine neden olacaktır.

Referansları aramamak

Mutlaka ama mutlaka referansları arayın. Eğer web sitelerinde referansların telefonlarını yazmamışlar ise firmadan tamamını isteyin. Onların kendi isteklerine göre referans telefon numaraları vermelerine asla razı olmayın. Yayınlanan bir referanstan bir tanesini siz seçin ve mutlaka arayın.

Doğru Yazılım Satın Alma Adımları

Ürün çözümlerine bakın

İlk olarak ürün çözümlerine bakıp tam olarak sizin sektörünüze özel bir çözüm var ise bunu okumak ve size uygun çözümü verip vermediğine bakmak en doğrusu olacaktır.

Karşılaştırma tablosunu inceleyin

Karşılaştırma tablosu en önemli bilgilerden birisidir. Çünkü karşılaştırma tablosunda aradığınız özelliklerin ince detayları vardır. Örneğin tüm muhasebe yazılımlarında “fatura” modülü vardır fakat çok az muhasebe programında “fatura” modülü içerisinde Tevkifatlı Satış, Net İndirim, Sipariş Bağlantısı veya Birden Fazla İrsaliyeyi Tek Faturaya Çağırma özellikleri vardır. Kısmi olarak faturalanamayan siparişler veya bir siparişteki bir ürünün ne kadarının faturalandığını ne kadarının sevk edilmediğini göremediğiniz bir sipariş modülü ne derece işinize yarar?!

En Önemli Adım : Ürünün demosunu bilgisayarınıza indirin.

Mutlaka ama mutlaka ürünün demosunu bilgisayarınıza indirin. Bu en önemli adımdır. Yazılımı satın almadan evvel bilgisayarınızda doğru ve hatasız çalıştığını mutlaka görün ve mutlaka her modülüne bir kayıt yapmış olun. Asla herhangi birinin vaatleri ile yazılımı satın almayın.

Senaryolar oluşturun, satın aldıktan sonra yapacaklarınızı satın almadan yapın.

Mesela bir müşteri geldi size sipariş verdi, sonra siparişi yarı yarıya karşıladınız. Bunu programa ifade edemiyorsanız sipariş modülü sizin işinize yaramayacaktır. Veya birden fazla irsaliyeyi tek faturada faturalamak isteyin (kesinlikle başınıza gelecek) eğer bu özellik yok ise fatura için başka özelliğe bakmaya gerek bile kalmadı. Programı zorlayın…

Eğitim videolarını izleyin ve senaryonuzu uygulayın

İlk önce firmanızda en çok yapmak istediğiniz işler sıralayın. Sonra bu konu ile ilgili eğitim videolarını sırasıyla izleyip hemen bilgisayarınızdaki demo yazılım kopyası ile denemeye başlayın. Başaramadığınız durumda hemen müşteri temsilciniz ile irtibata girip yardım talep edin.

En Önemli Son Adım : Rapor talep edin

Bu adım genelde hiç kimsenin aklına gelmez veya es geçilir. Halbuki bir yazılım firmasının kalitesini ölçebileceğiniz en büyük 2. testtir. Yazılıma birçok bilgi girdiniz fakat bu yazılımdan istediğiniz raporları alamadıysanız (ki şu anda hiçbirisi aklınıza gelmeyecektir) o yazılım bir işinize yaramayacaktır. Rapor departmanı olmayan bir muhasebe programı size ancak stok mevcudu ile carilerin borç alacak bilgisini verir. Rapor konusunu netleştirin.

Barkodlu Çalışma

Barkod özelliği en alt seviyeden en üst seviyedeki ürünlerimize kadar tüm ürünlerimizde bulunan genel bir özelliktir. Program içindeki tüm ürün listelerinde kullanılabilecek tarzda planlandığı için ürün seçimin olduğu her yerde barkod özelliği kesinlikle vardır diyebiliriz.

Hızlı Satış Ekranı ile Çalışma (opsiyonel)

Satış kasalarında genellikle dokunmatik ekran ile kullanılan bu ürün, kasiyerinizin hızlı bir şekilde satın alınan ürünleri işlemesini ve gerekli çıktıları alarak satışı hızlı bir şekilde bitirmesini sağlamak amacıyla yapılmıştır.

Teklif -> Sipariş -> Fatura Hiyerarşisi

Teklifin siparişe, siparişin faturaya hızlı bir şekilde aktarılamadığı bir sistemde kullanıcının işi çok çok zordur ve hatalara olabildiğince açıktır. Siparişleri kısmi olarak faturalayabilir ve siparişin faturalanan miktarları ile henüz faturalanmamış miktarlarını rapor almadan anında ekranda görebilirsiniz. Tüm programlarımızda bu hiyerarşi mevcuttur..

Reçeteli Üretim

Üretim yapan firmaların üretimlerini ve malzemelerini reçete disiplini ile planlayabilmesi için kullanılan modüldür.

Fason Üretim

Üretiminin bir kısmını Fason üretim yapan yerlere veren firmaların verdikleri hammaddelerin ve malzemelerin takibini yapan, karşılığında gelen üretilmiş mamüllerin anlaşılan birim fiyatlar ile Fason üretim yapan firmanın hesabına otomatik olarak alacak yazan bir modüldür.

Taksit Takip Modülü

Bir çok açık hesap taksit yapan firma için üretilmiş son derece pratik bir çözümdür. Sunduğu çözüm ile esnafların eli ayağı olan bu modülün tanıtım videosunu mutlaka izlemelisiniz.

Attention: The internal data of table “4” is corrupted!
Attention: The internal data of table “12” is corrupted!
+Demo'da kısıtlama var mı?
Hayır, demo sürümde tek kısıtlama 30 günlük süredir. 30 günlük süre bittiği zaman lisans aldığınız takdirde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Girdiğiniz veriler asla kaybolmaz.

+Programın demo süresi bittiği zaman girdiğim verileri kaybeder miyim?
Hayır. Programdaki veriler olduğu gibi kalır ve lisans aldığınız zaman kaldığınız yerden devam edersiniz.
+Uzaktan fatura tasarımımı nasıl yapacaksınız?
Çok basit! Fatura formunuzu tarayıcı ile taratıp bize en boy ölçüleri ile birlikte gönderiyorsunuz, destek ekibimi fatura tasarımınızı programa uygun hale getiriyor. Dilerseniz faks yoluyla da fatura formunuzun örneğini bize ulaştırabilirsiniz fakat en temiz metot taratılmış bir kopyasıdır. Ayrıca aşağıdaki eğitim videosunu izleyerek bu işin ne kadar kolay yapıldığını da görebilirsiniz.


+Eski programımdaki bilgileri Verim'e aktarabiliyor musunuz?
Kısmen evet. Eski programınızdaki cari kartlarınızın bilgileri ve son bakiyeleri ve stok kartlarınızın bilgileri ve son mevcut miktarlarını devir fişlerini otomatik açarak transfer ediyoruz. Fakat eski programınızı bilmeden diğer modüllerin veri aktarımı konusunda bir garanti veremeyiz.
+Yazılımın destek süresi ne kadardır? Sonraki yıllar ücreti ne olacaktır?
Yazılımlarımıza bir(1) yıl boyunca uzak yardım ve telefon desteği vermekteyiz. Bir(1) yılın sonunda Verim Basic ve Smart programlarının destek ücreti : paketinin güncel satış fiyatının %10’u + 100.-TL + kdv dir.
+Yazılımlarınızın güncellenmesi için bir ücret öder miyiz?
Tüm yazılımlarımızın güncellemesi ücretsiz olup yazılım şirketi olarak anlayışımız güncellemelerin ücretsiz yayınlanmasıdır.
+Bilgisayarım program için yeterli midir?
Verim Enterprise SQL eğer tek kullanıcı olarak kullanılacak ise bilgisayarın minimum 2 GB RAM(bellek), Intel i3 CPU (işlemci) ve minimum 1.5 GB boş depolama alanına ihtiyaç duyacaktır. Fakat 2-3 farklı bilgisayarda çok kullanıcılı olarak kullanacaksanız bu durumda sunucunuzun ve network alt yapınızın iyi durumda olması gerekmektedir.
 • Verim Enterprise

 • Detaylı Yetkilendirme
 • Kasa
 • Dovizli Çalışma
 • Stok
 • Barkodlu Çalışma
 • Depolu Çalışma
 • Cari
 • Fatura
 • İrsaliye
 • Sipariş
 • Teklif
 • Dekontlar
 • Çek&Senet
 • Banka
 • Görevler
 • Adres Defteri
 • Üretim Planlama
 • Fason Takip
 • Renk/Beden
 • Pro

 • Pro
  +Üretim Planlama

 • Pro
  +Üretim Planlama
  +Fason

 • Pro
  +Renk/Beden

 • Pro
  +Renk/Beden
  +Üretim Planlama
  +Fason

 • Ek Modüller

 • Hızlı Satış (Dokunmatik Destekli)
 • Taksit Takip
 • Muhasebeleştirme
 • Kampanya Yönetimi
 • Periyodik Fatura
 • Aşamalı Üretim Takip
 • Şantiye Takip
 • Takım Ürün
 • Lot Takibi
 • Modül Fiyatı
  (1 Kullanıcı)

 • diğer kullanıcılar 450,00 TL olarak fiyatlandırılır.950,00 TL
 • 1200,00 TL
 • 1200,00 TL
 • 1800,00 TL
 • 2.500,00 TL
 • 3.000,00 TL
 • 4.500,00 TL
 • 2.500,00 TL
 • 3.500,00 TL
 • Eğitim Ücreti

 • 250,00 TL
 • 250,00 TL
 • 300,00 TL
 • 300,00 TL
 • 400,00 TL
 • 1.000,00 TL
 • 1.500,00 TL
 • 500 TL
 • 500 TL
 • Eğitim Süresi / Saat

 • 2 Saat
 • 2 Saat
 • 2 Saat
 • 2 Saat
 • 3 Saat
 • 6 Saat
 • 6 Saat
 • 3 saat
 • 3 saat

– Yukarıdaki fiyatlarda K.D.V. dahil değildir.
– Ana ürün fiyatına eğitim ve kurulum bedeli dahil değildir. Eğitim ve kurulum bedeli paket fiyatının %20’sidir. Bölgeye göre farklılık gösterebilir.
– İlk yıl Uzak Teknik Destek Hizmeti için ücret alınmaz.
– Yerel (local) Her ek kullanıcı ürün fiyatının % 15’idir.
– Uzak erişim (şube) kullanıcı ürün fiyatının %50’sidir.
– Yıllık Uzak Teknik Destek Hizmet bedeli ürün fiyatının %10’udur.
– Kredi kartına taksit imkanı için lütfen iletişime geçiniz.

Demo için hemen formu doldurun

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Nanosoft