“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.”

Biz biliyoruz ki, bir ahlak felsefesi olan kalite her daim gelişmeyi öngören ve asla sona ermeyecek olan bir seyahattir.
Doğru ürün ve kaliteli hizmeti müşterilerimize gerçekçi fiyatlarla ve sürekli geliştirerek sunuyor olmamız kalitemizin müşterilerimiz gözündeki tanımını ortaya koymaktadır.

Nanosoft yazılımın ana hedefi müşterilerimizin övünerek ürünlerimizden bahsetmesidir.

 

Nanosoft yazılımın ana hedefi müşterilerimizin övünerek ürünlerimizden bahsetmesidir. Her şirketin haz aldığı ve o işi yapmasına neden olan bir ana güdüsü vardır. Bu amaç doğrultusunda başarılar elde ettikçe övünür. Yüksek ciro hedefleyen şirketlerde yönetim toplantılarında sadece “Ciro” ve “Satış rakamları” konuşulur, eğer beklentilerin altında ise nasıl yükseltileceği konuşulur. Nanosoft’un yönetim toplantılarında sadece müşterilerin programları verimli kullanıp kullanmadıkları, personelin müşterilere yeterli ve doğru hizmet verip veremediği, geliştirilmesi gereken modüller ve yeni projeler konuşulur.
Bu neden ile Nanosoft yeterli hizmeti vereceğine inanmadan bir ürünü satışa çıkartmaz.

Şirketimizde pazarlama departmanı da bulunmamaktadır! Bizim pazarlama departmanımız tüm ekibimizdir. Satış sonrasında dahi müşteriye yürek eritmek, sorularını cevaplamak, müşteri ihtiyaçları ile yakından ilgilenmek ve gerçekten memnun etmek, en kaliteli yazılımı üretmek, sürekli geliştirmek bizim pazarlamamızdır.

Müşteri Odaklılık

Kullanıcılarımız bizim için çok önemlidir. Neden? Karşılıklı çıkar olmadan ilişkinin devam etmeyeceği evrensel bir kanundur. Bizim müşterilerimizle ilgilenmemizdeki tek çıkarımız ihtiyaçlarını iyi analiz edip, bir daha o konuda nasıl yardımcı oluruz bunu tespit etmektir. Müşterilerimiz ile ilgilenip yazılıma katacaklarımızı keşfederiz. Bu yüzden bazen sizin ufak isteklerinize büyük heyecanla karşılık veririz. Sizin için önemli olanı keşfetmek bizim heyecanımızdır.

Kaliteli Yazılım

Kaliteli yazılım nedir? Yazılımın kalitesini maalesef ne dokunarak ne görüntüsüne bakarak (ki en büyük yanlıştır bu) anlayabiliriz, hatta telefondaki sesin kibarlığı profesyonelliği ifade etse de yazılımın kalitesi hakkında bir garanti değildir. Kaliteli bir yazılım devamlı geliştirilen yazılımdır. Nanosoft yazılım ekibi asla değişik sektör yazılımlarına konsantre olmaz. Bu yazılımcının programla ilgili konsantrasyonunu kaybetmeyip sürekli geliştirme yapmasını sağlar. Bu bir nevi yazılımcıların kurumsallaşması demektir. Nanosoft her zaman ticari yazılımlar paralelinde yazılımlar üretir. Portföyüne ekleyeceği her yazılım çekirdeğin etrafına eklenen bir elektron gibidir…

Hızlı ve Kaliteli Destek

Her destek hızlı ve kaliteli değildir. Telefonu hızlı açmak hızlı destek vermek demek değildir. Çözülecek problemin en hızlı bir şekilde çözülmesi için en az 5 yıllık tecrübe demektir. Daha evvelden birçok sorunla karşılaşmış olup bunları çözmüş olması demektir. En ilkel metotları da bilmesi gerekir, en yeni gelişmeleri de bilmesi gerekir. Bir destek personeli bizim yazılımlarımız dışında tüm işletim sistemlerini kullanmayı ustalıkla bilmesi gerekir. Ayrıca çok değişik sektörlerden aranıldığımız için mesela bir deri fabrikasını da göz önünde canlandırabilmeli, bir marketin en sıkışık zamanında nasıl bir psikoloji de olduğunu da tahmin edebilmeli ve ona göre hızlı ve doğru çözümü anında bulabilmesi gerekir. Bize göre destek departmanı yazılım geliştirme departmanından daha kritik bir departmandır.

Deneyim

Sadece programın nasıl kullanılacağını anlatabilmek yeterli bir deneyimli personel tanımı değildir. Aynı zamanda sizin sektörünüzü tanıması, daha evvelden çözüm üretmiş olması, sıkıntılarınızı bilmesi gerekir. Mesela boya üretim işi ile uğraşıyorsanız deneyimli bir personelin sizden evvel boya üretim işleriyle uğraşan müşterilerin problemleri, ne tür raporlar istedikleri, yazılımın kullanımında yaşadığı sorunlar hatta rakiplerinizin sizden farklı nasıl çözümler ürettiğini bile bilmesi gerekir. Eğer hiç tanımadığı bir sektör ise ve personel deneyimli ise en azından yaklaşım metodu ile sizi kısa sürede anlayacaktır. Leb demeden Çorum diyecek deneyimli personeller ile çalışmak alışkanlığımızdır.

Doğru referanslar

Referanslarımızın hepsinin altında telefon numaralarını mevcuttur. İstediğinizi arayabilirsiniz. Ticaret odasından alınmış firma isimleri ile şişirilmiş referansları ve programların internetten indirilme sayıları ile kullanıcı sayımız 20.000’i aştı palavralarını bizde göremezsiniz.

Doğru ürün özellikleri

Henüz hazırlanmamış veya daha yeni geliştirilmeye başlanmış bir özelliğin bizde olduğunu yazmayız. Eğer bir özellik Ürün Açıklamalarında yer alıyor ise bilin ki gerçekten vardır…

Doğru fiyatlar

Açıkçası programların fiyatları bu güne kadar aynı işi yapan programların fiyatları karşılaştırılarak yapıldı. Yazılımlarımızı piyasada aynı fiyatlı diğer yazılımlar ile karşılaştırıldığında yazılımlarımızın özellik ve yetenek olarak daha üstlerde olduğunu düşünmekteyiz. Bu farkı fark edebilmek için insanların yazılımları almadan evvel çok iyi incelemeleri ve araştırmaları hatta satın almış gibi programı kullanmaları gerekmektedir. Biz buna 30 günlük ücretsiz ve kısıtsız demo sürümü dağıtarak yapıyoruz. Ayrıca, iki ürün arası geçiş yaptığınızda da her zaman iki ürün arasındaki fiyat farkını ödüyorsunuz.

Dürüst pazarlama/tanıtım

Aslında şirketimizde pazarlama departmanı bulunmamaktadır! Bizim pazarlama departmanımız destek ekibimizdir. Satış sonrasında müşteriye yürek eritmek, sorularını cevaplamak, müşteri ihtiyaçları ile yakından ilgilenmek ve gerçekten memnun etmek bizim pazarlamamızdır. Müşteri çekebilmek için taktikler geliştirmiyoruz.

Yenilikçilik

Dinamik bir ekip çalışması ve sürekli yenilik peşinde koşan girişimci ruh ve cesaretle yaratıcı çözümlerimizi aktarabileceğimiz bilgi birikimine, kararlılığa sahibiz.

Güvenilirlik

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, iş ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Saygılı, dürüst, tutarlı, yenilikçi, güçlü ve güvenilir olmak bizim için her zaman önemlidir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken tüm sorumluluk bizimdir.

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Nanosoft