Nanosoft 2017 yılı mesajı…

Nanosoft sunduğu hizmetlerde kusursuzluk anlayışı ve eğitimli, dürüst, duyarlı kadrosu ile müşterisi ile yıllar boyu çalışacağının hedefi ve bilinci ile hizmet etmeyi amaç edinmiş bir firmadır.

Nanosoft geçen seneler içerisinde zorlu rekabet şartlarına ve önemli krizlere rağmen dürüst çizgisinden hiç ayrılmadan Türkiye’nin pek çok önemli firmasının tercihi olmuş ve müşterileri ile kalıcı bir güven ilişkisi kurmayı başarmıştır.

Nanosoft’un her geçen gün büyüyerek artan referanslarında önemli etken, %100 (gerçekten %100) müşteri memnuniyeti, samimi yaklaşım, en hızlı en güvenilir en kaliteli hizmeti verme sorumluluğu olmuştur. Asla, hiçbir şekilde “sat kurtul” ve “satana kadar ilgilen” yaklaşımlarında bulunmamış ve bu şekilde davranan satış personelleri ve bayileri ile ilişkisini koparmış, bu tutumu ile neredeyse para kazanma ve yazılım satma hedeflerinin önüne geçmiştir.

Sektörde yarattığımız farkın rakiplerimizi düşündürür nitelikte olduğunu ve birçok küçük ölçekli yazılım firmalarına örnek teşkil ettiğini hissediyoruz. Bu nedenle, biliyoruz ki tüm ekibimiz ve iş ortaklarımız bunlardan güç olarak daha da faydalı ve mütevazı olacak, pazarda daha etkin ve müşteri odaklı olmaya devam edeceklerdir.

Nanosoft, sunduğu hizmetlerde kusursuzluk anlayışı, iyi eğitimli, dürüst ve duyarlı kadrosu sayesinde müşterisi ile yıllar boyu birlikte çalışacağının hedefi ve bilinci ile hizmet etmeyi amaç edinmiş bir firmadır.

Kaybetmeyi bile göze alarak asla yalan söylemeden, müşteriyi kandırmadan, olmayan özelliğe var demeden! Yazılımlarımızı pazarlayan herkese teşekkür ediyoruz.

 
Kurumsallığa ilk adımı, fatura ve ödemelerinizi takip etmeye başlayarak atabilirsiniz.
Copyright © 2015 Nanosoft